
zuzaaa_34
𝒫𝒪𝒟𝒜ℛ𝒰𝒥 𝓂ℴ𝒾𝓂 𝓊𝒷𝓇𝒶𝓃𝒾ℴ𝓂 𝒟ℛ𝒰𝒢ℐℰ 𝒵𝒴𝒞ℐℰ!!!❤️✨ Dokładam wszelkich starań żeby paczka była dobrze zapakowana.📦 Chcę, żeby kazdy był ✨𝒵𝒜𝒟𝒪𝒲𝒪ℒ𝒪𝒩𝒴✨ z swojego zakupu. Nie ponoszę 𝒪𝒹𝓅ℴ𝓌𝒾ℯ𝒹𝓏𝒾𝒶𝓁𝓃ℴ𝓈𝒸𝒾 za zniszczoną paczkę. Nie przyjmuje 𝒵𝓌𝓇ℴ𝓉ℴ𝓌❌dlatego prosilabym o zdecydowane zakupy. (zwrot może się odbyc wtedy gdybym nie wyslala czegos w zamowieniu.)💗 𝒟𝒵ℐℰ𝒦𝒰𝒥ℰ 𝒵𝒜 𝒫ℛ𝒵ℰ𝒞𝒵𝒴𝒯𝒜𝒩ℐℰ!💓 ☀️ℳℐℒℰ𝒢𝒪 𝒟𝒩ℐ𝒜☀️
- Anuncios
- Valoraciones